CareZips®Společnost Globe Medical s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem patentovaných, specializovaných kalhot CareZips® pro ČR a SR. Kalhoty CareZips® jsou speciálně vyvinuty pro snadnější práci s inkontinentními klienty v sociálních službách, ale stejně tak pro domácí péči o méně pohyblivé či trvale ležící seniory. 

- navrženy tak, aby ušetřily čas a práci
- minimalizují potřebu svlékat a oblékat inkontinentního člověka několikrát denně
- snadné praní, žádné žehlení není třeba
- sedm velikostí a čtyři různé barvy


CareZips® jsou inovativní kalhoty, které poskytují ošetřovatelům snadnější přístup k ležícímu klientovi pro výměnu katertu, pleny nebo pro ošetřování ran. Unikátní přístup pomocí tří zipů, umožňuje bezpečou a snadnější práci s klientem a navíc zachovává více komfortu a důstojnosti pro klienta. Díky unikátnímu zapínání je nutná pouze minimální manipulace s klientem potřebná pro výměnu např. pleny, což ocení nejen klient, ale také ošetřovatel. Všechny tři zipy jsou na kalhotách umístěny tak aby netlačily klienta a nemohly způsobit jakákoli poranění a to ani při polohování klienta na bok.

Technické informace produktu:

Velikosti: 
XS, S, M, L, XL, 2X, 3X
Barvy: Tmavě mordá, Modrá, Černá a Šedá
Materiál: 72% poly, 21% rayon, 7% spandex

Výrobce:

CareZips® jsou registrovanou ochrannou známkou společnosti CareZips® se sídlem v Atlantě v USA. Společnost Globe Medical s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem CareZips® v České a Slovenské republice.